Škola ritmičke gimnastike Upis je moguć tokom cele godine.
Prijave možete slati i na mejl: ritambgd@gmail.com, ili putem telefona kontaktirajte trenere direktno, u zavisnosti od toga u kojoj sali želite da vaša devojčica trenira.
Milena Reljin Tatić - Nakon završetka uspešne sportske karijere ritmičke gimnastičarke 1989.godine, kao članica gimnastičkog kluba Partizan odmah je počela da radi u klubu kao trener.
Sredinom 2002.godine osnovala je sportski klub Ritam koji se bavi ritmičkom gimnastikom u kome je i danas, kao glavni trener i predsednica kluba. Pored rada na promociji ritmičke gimnastike i ženskog sporta, kao i nastojanja da se što veći broj žena bavi sportom ili uključe u njega kao sportski stručnjaci ili funkcioneri, Milena je veoma uspešna i kao trener.
Na takmičenjima na nivou Srbije u raznim programima individualnih i grupnih vežbi učestvuje preko 250 vežbačica kluba Ritam, a u školama ritmike vežba 450-500 devojčica.
Poslednjih godina takmičarke kluba Ritam su bile članice kadetske, juniorske i seniorske reprezentacije Srbije.
Učestvovale su na svetskim prvenstvima, takmičenjima svetskog kupa, Grand Prix turnirima i međunarodnim turnirima.
Osvojile su veliki broj naslova prvakinja Srbije, kao i veliki broj medalja na mnogobrojnim međunarodnim turnirima.
Kompletna reprezentacija juniorske grupne vežbe koja je 2011.
prvi put u istoriji naše ritmičke gimnastike učestvovala na Evropskom juniorskom prvenstvu i kao najmlađa osvojila 18.
mesto od 23 ekipe, bila je iz kluba Ritam, a 2013.godine 4 takmičarke kluba Ritam su učestvovale na Evropskom prvenstvu za juniorske grupne vežbe i osvojile 18.
mesto od 24 reprezentacije.
Gimnastički savez Srbije je, na osnovu sportskih rezultata, proglasio klub Ritam za najuspešniji u Srbiji.